Artisti 50 Cent eli Curtis James Jackson suunnittelee Saints Row -hiekkalaatikkogangstailuun perustuvaa elokuvaa yhteistyössä THQ:n kanssa, raportoi Kotaku.
Sivuston mukaan "Fiddy" paljasti suunnitelmansa, kun mieheltä tiedusteltiin hänen peleihinsä perustuvien elokuvien mahdollisuutta. Räppärin tuorein peli, Swordfish Studiosin kehittämä 50 Cent: Blood on the Sand julkaistiin viime perjantaina Xbox 360:lle ja PlayStation 3:lle.
Kommentit
Mahtavaa! Kaikki saints row:n liittyv...
Mahtavaa! Kaikki saints row:n liittyvä kelpaa oli leffa millasta kuraa sitten vaan. Odotan innolla mitä tästä tulee.
No kunhan ei itse leffassa esiinny ni...
No kunhan ei itse leffassa esiinny niin kyllä mulle Saints leffa kelpais, vaikkakin siltä on varmaan turha odottaa mitään erikoista =P
50 Cent vois olla hyvä näyttelijä, jo...
50 Cent vois olla hyvä näyttelijä, jos sen naama liikkuis.
"50 Cent vois olla hyvä näyttelijä, j...
"50 Cent vois olla hyvä näyttelijä, jos sen naama liikkuis."
Nykyaikaisen teknologian avulla kaikki on mahdollista. Jos Brad Pitt saadaan meikattua 90 vuotiaaksi, ehkä joku teknovelho keksii ratkaisun myös tähän ongelmaan.
Onhan sillä näyttelijänä kaksi ilmett...
Onhan sillä näyttelijänä kaksi ilmettä -> hattu päässä ja ilman.
v***u toi 50-penninenkin koittaa nyt ...
v***u toi 50-penninenkin koittaa nyt olla niin kova äijä ja tunkea itteänsä kaikkiin gangsterirooleihin. Varmaan on ollu pienenä kiusattu ku nyt pitää rispektiä rahalla koittaa haalia :)
Hahahha kun repesin pinpal:in komment...
Hahahha kun repesin pinpal:in kommentille. :D
Joo, se on kyllä paha jätkä. Tuottaa kohta varmaan jo lounaslaatikoita missä on yhtä monta luodinreikää kun siinä itsessään. Rahaa kun pitää tehdä, "tuotteiden" laadusta paljoa välittämättä.
Olis saanut kyllä joku muu lähteä toteuttaan kyseistä elokuvaa, mutta noh... olkoon.
EI JUMALAUTA, EI VARMANA!!!!!!!!!!!!!...
EI JUMALAUTA, EI VARMANA!!!!!!!!!!!!!!!!
Toi surkea riimittelevä mulkkuhan ei Saintsin mainetta pilaa!
Saints Row:n maine on nyt muutenkin, ...
Saints Row:n maine on nyt muutenkin, vähintääkin kyseenalainen.
Suoraan sanottuna, Saints Rown juoni ...
Suoraan sanottuna, Saints Rown juoni sopii hyvin peliksi, mutta leffana se olisi surkea.
Kommentoi
Kirjaudu kommentoidaksesi