Tämä on mainospaikka. Maksamme sivuston palvelinkulut mainoksilla. Ethän blokkaa, kiitos!

Näyttäisimme tässä kohtaa mainoksia. Maksamme sivuston palvelinkulut mainoksilla. Ethän blokkaa, kiitos!

Fable II:n laajennus vasta 22. joulukuuta

Eurogamer on saanut Lionhead Studiosilta vahvistuksen, että Fable II:n Knothole Island -laajennus julkaistaan vasta 22. joulukuuta eikä suinkaan jo huomenna, kuten aikaisemmin virheellisesti ilmoitettiin.

Laajennus tarjoaa uusia esineitä, vihollisia, tehtäviä ja ympäristöjä tutkittavaksi. Noin 10 euroa kustantavan maksullisen paketin ohella ladattavaksi saadaan ilmainen yhteistyöpakkaus, jonka avulla yhteistyöpelaaminen onnistuu laajennuksen ostaneiden kanssa.

Knothole Islandille pääseminen vaatii kuitenkin lisäosasta maksamista.

Galleria: 

Kommentit

No just. Tämäkin vielä... :(

Jotenkin tuntuu että laajennus on niin niin näätä että parempi kalastella jouluostajia näin päin.

Eipä tässäkään uusia saavutuksia joten--->

nyt en kyl tajua tota achievements-asennetta, voiko turhempaa marmatusta olla pelejä ajatellessa? aivan käsittämätöntä, että joku todellakin panostaa aikaansa jonkun saavutuksen läpi hakkaamiseksi, että pääsee revittelemään kaverille että vetäsin tuonkin ultra-hard-vaikeusasteella olevan saavutuksen läpi. kannattaa kokeilla keskittyä siihen olennaiseen, peliin itseensä. muuten saattaa missata pahimmassa tapauksessa sen idean koko pelistä. kaverit tekee mahtipeliin lisää sälää porukalle ja tolla asenteella sakki on valmis missaamaan sen, tosta vaan. tosi HC-pelaaja koluaa lisäosatkin läpi, oli "saavutuksia" tai ei. kiittimoro

http://www.youtube.com/watch?v=OBAO2S30JBU

FinPete82: nyt oot asian ytimessä. Itekkään en oo ikinä noista achievmenteistä mitään kicksejä saanu. Porukka hakee jotain mulkun jatketta tuolla. Naureskelin yhelle kaverilla, kun se meni kerran ostamaan sen King Kongin boksille, kun siitä oli niin helppo saada gamerscoreja :D

Älkääs nyt, hauskahan noita on vetää ja parhaimmillaan moninkertaistavat pelin eliniän. Ainiin, mutta sehän ei ollutkaan Sonyn innovaatio(kuitenkin copypastesivat...huonosti) joten dissausvaihde päälle (fani)pojat!

En minäkään kerro teille miten niitä pelejä pitää "oikeaoppisesti" pelata että viihtyy.

Pelatkaa miten pelaatte, ongelmahan on nyt siinä että se ei tullutkaan vielä, perkkele!

Grendel has it.

Kommentoi

Kirjaudu kommentoidaksesi