Tämä on mainospaikka. Maksamme sivuston palvelinkulut mainoksilla. Ethän blokkaa, kiitos!

Näyttäisimme tässä kohtaa mainoksia. Maksamme sivuston palvelinkulut mainoksilla. Ethän blokkaa, kiitos!

Konami paikkaili taas PES 2008:n PS3-versiota

Konami on saanut valmiiksi uuden päivityksen PlayStation 3:n Pro Evolution Soccer 2008:aan, joka latautuun konsolille automaattisesti, kun pelissä liitytään verkkoon.

Päivityksen kerrotaan korjaavan lievää nykimistä, jota on ilmennyt, kun peliä on pelattu vain perinteisiin resoluutioihin yltävillä näyttölaitteilla, kuten kuvaputkitelevisioilla. HD-yhteensopivilla laitteilla ei ongelmia olisi pitänyt olla aikaisemminkaan.

Galleria: 

Kommentit

Kuulostaa aika jännältä, että huonompi resoluutio nykii.

Itselläni nykii pahiten päässä. Wide-kuvakulma "kunnon joukkueilla" mahdoton vaihtoehto, eikä nettipeliä voi edes peliksi kutsua. Sinänsä nautin kyllä mokoman pelaamisesta, ja long-kuvakulmavaihtoehto on jo siedettävä, koska kuva tulee muuten laajana. Silti ottaa pattiin ohjelmoinnin raakilemaisuus.

Kommentoi

Kirjaudu kommentoidaksesi